O Nas

 


Jesteśmy niewielką firmą elektryczną z 30-letnim doświadczeniem w branży

Jako nieliczni staramy się łączyć niestandardowe rozwiązania z dawnymi i sprawdzonymi realizacjami.

Cenimy czas jak nikt inny i oczekujemy tego od naszych Klientów.

Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętego instalatorstwa elektrycznego takiego jak: instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, przeróbki i przebudowy instalacji elektrycznych oraz instalacje inteligentnych domów.Dodatkowo wykonujemy prace wysokościowe. Zajmujemy się usuwaniem awarii elektrycznych, a także lokalizacją uszkodzeń Działamy na terenie województwa Łódzkiego. Zapraszamy do przejrzenia oferty.


oferta

Nasi klienci

RSS Policja.pl – Aktualności

  • Dotkliwe kary za naruszenie obowiązku kwarantanny
    Łódzcy policjanci, już od kilku tygodni systematycznie odwiedzają osoby, które objęte zostały obowiązkiem kwarantanny. Stróże prawa przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności sprawdzają, jak realizowany jest ten wymóg w praktyce. Niestety ciągle zdarzają się przypadki skrajnie nieodpowiedzialnych zachowań, co ma swoje odzwierciedlenie w nakładanych karach.
  • Uwaga na telefonicznych oszustów!
    Kolejny raz ostrzegamy Państwa przed oszustami, którzy wykorzystują obecną sytuację i pod pozorem pomocy i zwalczania koronawirusa okradają głównie starsze osoby z ich oszczędności. Jedna z zielonogórzanek powiadomiła dyżurnego Policji o tym, że odebrała połączenie telefoniczne, gdzie usłyszała nagrany komunikat. W jego treści była propozycja zakupu testu na koronawirusa.
  • Policjanci powstrzymali mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie
    Głogowscy policjanci po długich negocjacjach zakończyli blokadę mostu drogowego na Odrze. 31-letni mężczyzna w godzinach wieczornych wszedł na jedno z przęseł z zamiarem skoku do rzeki. Po trudnych negocjacjach zrezygnował z tego planu. Swoim działaniem mężczyzna spowodował prawie dwugodzinną blokadę drogi krajowej nr 12.