O Nas

 


Jesteśmy niewielką firmą elektryczną z 30-letnim doświadczeniem w branży

Jako nieliczni staramy się łączyć niestandardowe rozwiązania z dawnymi i sprawdzonymi realizacjami.

Cenimy czas jak nikt inny i oczekujemy tego od naszych Klientów.

Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętego instalatorstwa elektrycznego takiego jak: instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, przeróbki i przebudowy instalacji elektrycznych oraz instalacje inteligentnych domów.Dodatkowo wykonujemy prace wysokościowe. Zajmujemy się usuwaniem awarii elektrycznych, a także lokalizacją uszkodzeń Działamy na terenie województwa Łódzkiego. Zapraszamy do przejrzenia oferty.


oferta

Nasi klienci

RSS Policja.pl – Aktualności

  • Dzielnicowi uratowali życie 35-latkowi
    Dzielnicowi podczas swojej służby udzielili pomocy 35-letniemu mężczyźnie, który zranił się w głowę. Szybka reakcja doświadczonych funkcjonariuszy niewątpliwie pozwoliła uratować jego życie.
  • Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierującego
    Wzorową postawą wykazał się jeden z policjantów wrocławskiego Wydziału Prewencji i Patrolowego. Podczas nocnej podróży przez miasto zauważył na jednej z głównych ulic osobowe bmw, którego kierujący poruszał się po przeciwnym dla swojego kierunku pasie ruchu. Funkcjonariusz zareagował instynktownie. Po chwili zatrzymał 48-letniego mieszkańca dolnośląskiej stolicy, który jak się później okazało miał w organizmie ponad […]
  • 23-latek uciekał kradzionym mercedesem - zatrzymany przez żarskich policjantów i funkcjonariuszy straży granicznej
    Policjanci z Żar oraz strażnicy graniczni zatrzymali 23-latka, który nie zatrzymał się do kontroli w rejonie byłego przejścia granicznego Forst - Olszyna. Mężczyzna nie stosował się do sygnałów świetlnych i dźwiękowych, a ucieczkę zakończył uderzając kradzionym mercedesem w budynek. Na dalsze czynności oczekuje w policyjnym areszcie.