O Nas

 


Jesteśmy niewielką firmą elektryczną z 30-letnim doświadczeniem w branży

Jako nieliczni staramy się łączyć niestandardowe rozwiązania z dawnymi i sprawdzonymi realizacjami.

Cenimy czas jak nikt inny i oczekujemy tego od naszych Klientów.

Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętego instalatorstwa elektrycznego takiego jak: instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, przeróbki i przebudowy instalacji elektrycznych oraz instalacje inteligentnych domów.Dodatkowo wykonujemy prace wysokościowe. Zajmujemy się usuwaniem awarii elektrycznych, a także lokalizacją uszkodzeń Działamy na terenie województwa Łódzkiego. Zapraszamy do przejrzenia oferty.


oferta

Nasi klienci

RSS Policja.pl – Aktualności

  • Poszukujemy zaginionej Barbary Sapińskiej
    Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach poszukują zaginionej 47-letniej Barbary Sapińskiej, która wczoraj (22.10.2019 r.) około 17.00 wyszła z miejsca zamieszkania. Nie zabrała ze sobą telefonu ani dokumentów. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
  • Cenna wymiana doświadczeń
    W związku z programem wymiany sędziów i prokuratorów EJTN w Kielcach gościmy dwóch prokuratorów – Panią Isabel Gurriaran-Florido z Hiszpanii oraz Pana Luciana Dieac z Rumunii. Dziś zwiedzali obiekty świętokrzyskiej Policji.
  • Seryjny włamywacz i złodzieje elektronarzędzi usłyszał 57 zarzutów
    Akt oskarżenia skierowany przeciwko 32-letniemu podejrzanemu o szereg włamań i kradzieży elektronarzędzi trafił już do sądu. Mężczyzna usłyszał 57 zarzutów. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.