O Nas

 


Jesteśmy niewielką firmą elektryczną z 30-letnim doświadczeniem w branży

Jako nieliczni staramy się łączyć niestandardowe rozwiązania z dawnymi i sprawdzonymi realizacjami.

Cenimy czas jak nikt inny i oczekujemy tego od naszych Klientów.

Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętego instalatorstwa elektrycznego takiego jak: instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, przeróbki i przebudowy instalacji elektrycznych oraz instalacje inteligentnych domów.Dodatkowo wykonujemy prace wysokościowe. Zajmujemy się usuwaniem awarii elektrycznych, a także lokalizacją uszkodzeń Działamy na terenie województwa Łódzkiego. Zapraszamy do przejrzenia oferty.


oferta

Nasi klienci

RSS Policja.pl – Aktualności

  • Kagańczyk
    Mówią o nim „Kagańczyk” i każdy policyjny przewodnik psa służbowego wie, o kogo chodzi. To Tomasz Urbańczyk, który od blisko 30 lat w swoim zakładzie w pobliżu Sułkowic szyje dla Policji psie akcesoria.
  • Odznaczenie „Amicus WSEI” dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie
    I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Jerzy Czebreszuk otrzymał wczoraj z rąk prorektora WSEI dr Mariusza Paździora odznaczenie „Amicus WSEI – zasłużony dla Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie”. Wyróżnienie zostało przyznane dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie jako przyjaciela Uczelni.
  • Podziękowania dla policjantów z Jeleśni
    Na ręce komendanta komisariatu policji w Jeleśni wpłynęły podziękowania dla policjantów, którzy pomogli mieszkańce powiatu w odnalezieniu psa. Cieszymy się, że cała sprawa zakończyła się szczęśliwie. Dbanie o bezpieczeństwo, ale też troska, życzliwość i chęć niesienia pomocy są nieodzownym elementem codziennie pełnionej przez policjantów służby. Docenienie tego trudu oraz podziękowania od mieszkańców są dla mundurowych […]